5 січня 2021 року свій ювілейний день народження святкує український історик, вчений-медієвіст, доктор історичних наук, професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г.Шевченка Дятлов Володимир Олександрович.
     Шановний Володимире Олександровичу — за Вашими плечима багаторічний досвід і визнання, свій життєвий шлях Ви присвятили науковій та педагогічній діяльності. З 1977 року почали працювати в Чернігівському педінституту імені Т. Г. Шевченка. З жовтня 2010 року —  перший проректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, а згодом Національного університету Чернігівський колегіум імені Т.Г.Шевченка. Ви — людина надзвичайного педагогічного хисту, високої інтелектуальності. Наукова спадщина складає понад 150 наукових праць, у тому числі низка монографій та навчально-методичних посібників, розроблено ряд лекційних курсів, що користуються заслуженою популярністю у викладачів та студентів.         Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов’язків.
     Тож у цей ювілейний день нехай доля шле Вам, шановний Володимире Олександровичу, добро і щастя, міцне здоров’я та достаток. Нехай кожен новий день буде щедрим на досягнення та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події та благодатні справи, а накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть досягти нових звершень! Земних щедрот Вам та ще багато наповнених корисними справами років.

    З Днем народження, шановний Володимире Олександровичу!

Дятлов Володимир Олександрович