10 та 11 лютого 2021 р. для магістрів  факультету початкового навчання  відбулись  інформаційно-наукові години:  «Початкова освіта та нова українська школа», «Якісна дошкільна освіта — успішний старт розвитку дитини».
   Заходи супроводжували тематичні викладки та інформаційні огляди видань «Навчаємо дошкільнят» та «Успіх роботи початкової школи», де всі охочі мали можливість познайомитись з науковими та  навчальними посібниками для НУШ, дидактичними матеріалами, літературою з виховання та розвитку дітей дошкільного та  початкового шкільного віку, переглянули фахові періодичні видання з добіркою методичних порад, виховних заходів, сценаріїв свят та ін.
   Отримали фахову інформацію з роботи  інформаційно-пошукової системи, засобів тематичного пошуку, роботи з електронним каталогом, електронними замовленнями.   
   Підкреслено важливість депозитарію університету, що надає доступ до дисертацій, монографій, наукових видань та праць науковців, навчально-методичних матеріалів, патентів та кваліфікаційних робіт студентів.
   Цікава екскурсія-мандрівка бібліотекою з відвідуванням експозиції фонду рідкісних та цінних видань нікого не залишила байдужим.