За підтримки Міністерства освіти і науки України наш університет отримав доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.
   ScienceDirect дає змогу українським викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання із понад 35 000 міждисциплінарних книг, що містять досвід 47 000 авторів, від нашої першої книги, опублікованої в 1896 році, та до найновіших назв.
   Портал ScienceDirect, розроблений спеціально для українських установ, пропонує навчальні відео, відповіді на поширені запитання та інші матеріали, які допоможуть дослідникам отримати знання, а також списки заголовків, рекламні матеріали та довідники по звітах з використання для підтримки потреб бібліотекарів.
   Протягом 2021 року Elsevier буде проводити віртуальні тренінги — в режимі реального часу з доступом до записів — щоб допомогти вам навчитися інтегрувати ScienceDirect у свій робочий дослідницький процес та з широкого кола інших тем: 

    • Поради щодо ефективного та продуктивного використання ScienceDirect
    • Як опублікувати книгу з Elsevier
    • Літня академія ScienceDirect

    Ви можете дізнатись більше про заходи, розроблені спеціально для України, включно з тренінгами, семінарами та конференціями, з розділу порталу Events & Training (Події та тренінги) за посиланням: https://www.elsevier.com/pl-pl/promo/elsevier-training-and-demo-webinars#UA.
   Будьте в курсі нового змісту, вдосконалень, навчальних заходів та іншого, приєднуючись до нашої інтернет-спільноти Elsevier Ukraine у Facebook: https://www.facebook.com/ElsevierUkraine/.