Як стати читачем

Запис читачів до бібліотеки відбувається за документами, що засвідчують приналежність до університету, на основі Правил користування Науковою бібліотекою ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка:

студенти — за студентськими квитками, дійсними у поточному році та списками із деканатів;

викладачі, співробітнки, аспіранти, докторанти — за списками із відділу кадрів;

сторонні читачі — тимчасово на договірній основі.

Запис студентів I курсу стаціонарного відділення відбувається в період масової видачі літератури у вересні — жовтні.

Запис студентів I курсу заочного відділення відбувається під час установчої сесії за списками із деканатів.

У період масової видачі літератури студентів I курсів знайомлять з правилами користування бібліотекою. Читачем підписується заява на створення електронного формуляра в системі «УФД Бібліотека» та електронне обслуговування.

Читачі стаціонарного відділення обслуговуються за студентськими квитками. Читачі інших категорій — виключно за читацькими квитками.

Категорично забороняється передача читацького та студентського квитка іншій особі.

Втрачений читацький квиток замінюється дублікатом. За детальною інформацією звертатися на абонемент навчальної літератури.

Щорічно з 1 січня нового календарного року в бібліотеці проходить перереєстрація читачів: уточнюються дані про читачів, ставиться дата перереєстрації у читацькому формулярі, визначається новий термін користування літературою.

Для вибуття з бібліотеки необхідно повернути всю літературу і підписати обхідний лист на абонементах: художньої літератури (вул. Шевченка, 30-а, I поверх психолого-педагогічного факультету), наукової літератури (II поверх головного корпусу, каб. 212), навчальної літератури (I поверх головного корпусу, каб. 120).