Конференції і семінари

Науково-методичний семінар бібліотек закладів вищої освіти Чернігівського регіону — 14 березня. Обговорювались проблеми та шляхи їх вирішення впровадження УДК у роботу бібліотек. З вітальним словом до присутніх звернулась директор Наукової бібліотеки кандидат педагогічних наук, голова Методичного об’єднання бібліотек Чернігівського регіону Ганна Григорівна Макарова. Зустріч колег відбулась плідно у робочій атмосфері.

1 березня 2017 року у Науковій бібліотеці ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка відбулась науково-практична конференція «Роль бібліотек у профорієнтаційній діяльності навчальних закладів. Завдання, місія, результат».

Матеріали конференції

Materiali-konfer-2017 (2.4 MiB)

Програма конференції.

ПРОГРАМА (152.8 KiB)

 

 wp_20161010_006

10 жовтня 2016 року у рамках консультацій, обміну досвідом з колегами різних структурних підрозділів Чернігівського національного технологічного університету було проведено семінар-практикум «Електронний переоблік фонду, переваги, недоліки, опрацювання результатів за програмою «УФД/Бібліотека». Бесіда-діалог фахівців продовжилася практичними заняттями у науково-бібліографічному, відділі комплектування, наукової обробки документів та організації каталогів, абонементі наукової, навчальної літератури та читальному залі. Відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення надав консультації з конвертування, обробки та підведення підсумків переобліку.

Обмін думками, обговорення непорозумінь, які з’являються в процесі роботи, практична допомога – дієвий результат зібрань спеціалістів, від якого всі отримують додаткову інформацію і підвищення фахового рівня.

 wp_20160817_067

17-18 серпня 2016 року працівники Наукової бібліотеки  ЧНПУ  імені  Т. Г. Шевченка взяли участь в обласній науково-практичній конференції «Краєзнавча діяльність бібліотек Чернігівщини: до 25-річчя незалежності України», яка проходила у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка. Програмою конференції було передбачено поїздку до славного містечка над Сновом – Седнів. Незабутні враження від подорожі та багато цікавої інформації (презентація) з краєзнавства почерпнули учасники зібрання.

семінар Київ

2 червня об 11.30 у читальній залі відбувся семінар «Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters) для якісних наукових досліджень, навчання та підвищення кваліфікації фахівців педагогічного профілю».

У семінарі взяли участь бібліотекарі Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, колеги з інших бібліотек міста, науковці університету.

 практикум

      17 травня 2016 року у читальній залі Наукової бібліотеки відбувся практикум на тему: «Універсальна десяткова класифікація: методика індексування наукових документів».

      Учасниками були представники структурних підрозділів Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

  Метою професійного зібрання було обговорення нагальних практичних питань, обмін досвідом, новинками та думками з врахуванням специфіки кожного вишу і бібліотеки.

      Знайти спільні рішення з тих питань, які потребують колегіального аналізу – завдання, яке стояло перед учасниками засідання.

IMG_5745 19.11.2015 Науково-практична конференція «Бібліотека вишу: проблеми сьогодення, погляд у майбутнє»

Матеріали науково-практичної конференції м. Чернігів, 19 листопада 2015 року (243.0 KiB)

.