Невичерпна скарбниця народної творчості та національних традицій завжди надихала дизайнерів, художників та модельєрів на створення повсякденного і святкового одягу за народними мотивами. Не виключенням є і наші студенти. До Всесвітнього дня вишиванки представляємо виставку бакалаврських і магістерських робіт студентів технологічного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. До уваги пропонуємо одяг у крої та оздобленні якого використані елементи народного стилю, що підкреслюють у ньому неповторність та своєрідність народного мистецтва.
Українська народна вишивка має свою давню історію. Виставка робіт майстринь-вишивальниць чекає на вас. 16 – 17 травня запрошуємо всіх бажаючих отримати естетичне задоволення.
![](https://library.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/Prezentatsiya2-860x484.jpg)