Даруйте книги з любов’ю!

У день, присвячений коханню та книгам, пропонуємо вашій увазі деякі книги, подаровані нашій бібліотеці:

 

Природа Мезинського національного природного парку : наук. вид. / заг. ред. Н. В. Симоненко; наук. ред. Ю. О. Карпенко. Чернігів : Десна Поліграф, 2021. 184 с.

Монографія «Природа Мезинського національного природного парку» розкриває особливості природного середовища та його компонентів, природні ресурси та їх використання, основні здобутки науково-дослідної і еколого-освітніьої роботи та рекреаційної діяльності, які здійснювалися на території Мезинського національного природного парку.
Видання призначене для екологів, географів, ботаніків, зоологів, археологів, краєзнавців, фахівців з питань охорони і збереження біотичного та ландшафтного різноманіття в природних та урбанізованих екосистемах, а також для аспірантів та студентів природничих спеціальностей.

 

 

Збереження біологічного, ландшафтного різноманіття та історико-культурної спадщини в контексті збалансованого розвитку : зб. наук. пр. Міжнар. наук.-практ. конф. (до 15 річчя створення Мезин. нац. природ. парку) 22-24 квіт. 2021 р. / наук. ред.: Ю. О. Карпенко; Нац. ун-т «Чернігів. колегіум» ім. Т. Г. Шевченка [та ін.]. Чернігів : Десна Поліграф, 2021. 244 с.

 

 

Райська Л. Г. Абетка українця / Л. Г. Райська.Чернігів : Десна Поліграф, 2019. 52 с.

«Абетка українця» — це альфа і омега (початок і кінець), першооснова української мови, її графічна і звукова система, константа в житті українця, українська душа.
Для дорослих та дітей. Для всіх, хто прагне зрозуміти фонетичну виразність українського слова.

 

Райська Л. Г.  Фразеологічний каледоскоп / Л. Г. Райська. Чернігів : Десна Поліграф, 2021. 88 с.

«Фразеологічний калейдоскоп» навчальне літературно-художнє видання з фразеології української мови. Призначене для студентів факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв спеціальностей 012, 013,014, 028 НУЧК імені Т. Г. Шевченка, для всіх, хто любить українську мову і прагне пізнати її глибини.

 

Дроздова М. А.  Психологія творчості : навч. посіб. для студ. із фаху «Психологія» / М. А. Дроздова. Чернігів : Вид. Лозовий В.М., 2012. 248 с.

Представлений навчальний посібник містить короткий огляд основних питань такої галузі науки, як психологія творчості. Наведені основні поняття, теорії з даної галузі, а також опис навчального курсу при кредитно-модульній системі навчання.
Для студентів вищих навчальних закладів із  фаху «Психологія»».

 

 

Тиханська Ю. Всьому початком є любов : зб. просвіт. праць православно орієнтованого психолога, історії з життя, казки, бувальщини / Ю. Тиханська, А. Тиханський. Чернівці : Факел Марії, 2020.  352 с.

Книга на допомогу всім, хто ще шукає істину, уздріти в любові Творця.
Прийнятий і пронесений авторами крізь випробування дар любові до Господа обдаровує їх талантами творчості. Реалізовані та примножені, вони повертаються сторицею.

 

Зорівчак Р. З любов’ю до науки та життя / Р. Зорівчак ; НТШ, Коміс. всесвіт. л-ри та міжкультур. комунікацій ім. М. Лукаша;. Львів, 2021. 219 с.

Збірка містить матеріали про життя і творчість українського словесника, науковця й педагога — Роксолани Зорівчак. Її статті, інтерв’ю та спогади про неї розкривають умови, у яких сформувалася особистість українського інтелігента-державника. Розраховано на широке коло читачів – перекладознавців, переклачів, культурологів, критиків, вчителів-словесників і книгознавців.

 

Корсак І. Ф. Запізніле кохання Миклухо-Маклая : роман / І. Ф. Корсак. Київ : Ярославів Вал, 2016. 232 с.

Пантелеймон Куліш якось писав: «Багато нашого по чужих хатах позалежувалось, що не всяке вже й пізнає, чиє воно спершу було. Багато позабирали в нас усякого добра сусіде, багато і самі наші предки по чужих людях порозносили… А воно Бог зна коли було наше «непрошене й не дане», тільки що не було в нас на Вкраїні захисту все те ховати». Серед імен, яких «сусіде позабирали», є ім’я славетного вченого і мандрівника Миколи Миклухо-Маклая.
Саме про нього йдеться у новому романі Івана Корсака.

 

Михайленко В. М. Любов і демони : роман / В. М. Михайленко. Київ : АртЕк, 2020. 256 с.

Демони внутрішні, демони зовнішні, а поміж ними — людська душа. Молода вчителька Люба Денисенко покидає сільську школу,  розлучається з чоловіком, який не підтримує її творчих поривань і влаштовується на роботу в районну газету. Та вона й уявити не могла, що за бажання творчо реалізуватись їй доведеться так дорого заплатити і навіть віддати в заклання своє кохання.