Гюстав Флобер

 

 

Флобер, Г. Собрание сочинений в 5-ти т. Т.1-4 / Г. Флобер. — Москва : Правда, 1956. — 372 с. :  ил.

Том 1: Пані Боварі. Лексикон великих істин.
Том 2: Саламбо. Спокуса святого Антонія.
Том 3: Виховання почуттів.
Том 4: Кандидат. Легенда про святого Юліана Дивноприймця. Проста душа. Іродіада. Бувар та Пекюше.

 

 

Флобер, Г.  Твори в 2-х т. Т.1. Пані Боварі; Саламбо / Г. Флобер. — Київ : Дніпро, 1987. — 587 с.

До першого тому двотомника творів видатного французького письменника  ввійшли широковідомі романи «Пані Боварі» та «Саламбо».

 

 

Флобер, Г. Твори в 2-х т. Т. 2. Виховання почуттів; Спокуса святого Антонія; Проста душа; Іродіада; Лексикон прописних істин / Г. Флобер. — Київ : Дніпро, 1987. — 586 с.

У другому томі — роман «Виховання почуттів», філософська драма «Спокуса святого Антонія», яку Флобер вважав «твором усього життя», повісті «Проста душа» та «Іродіада», а також «Лексикон прописних істин».

 

 

Флобер, Г. Воспитание чувств : роман / Г. Флобер. — Москва : Худож. лит., 1977. — 430 с.

«Виховання почуттів» — роман видатного французького письменника-реаліста Гюстава Флобера (1821-1880). Роман присвячений історії молодої людини Фредеріка Моро, який приїхав з провінції в Париж, щоб розвинута свої таланти, бути корисним людям і добитися щастя для себе. Проте герой розчаровується у житті. Дія відбувається на широкому фоні громадсько-політичних подій.

 

 

Флобер, Г. Пані Боварі; Проста душа; Іродіада : роман та повісті / Г. Флобер ; пер. з фр. — Київ : Веселка, 2006. — 399 с.

Роман Флобера «Пані Боварі» втілює цілу епоху в європейській літературі. Це найвідоміший твір знаменитого письменника та одна з найкращих книг про кохання. Оманливо простий і напрочуд точний стиль роману досі вважається вершиною французької літератури.

 

 

Флобер, Г. О литературе, искусстве, писательском труде: письма, статьи : в 2-х томах. Т.1-2 / Г. Флобер ; [пер. фр.]. — Москва : Худ. лит., 1984. — 503 с.

До першого тому увійшли листи Г. Флобера 1830-1861 рр.  — своєрідна пам’ятка літературно-критичної думки видатного французького письменника-реаліста.
До другого тому увійшли обрані листи Флобера (1862-1880 рр.), а також його статті; у додатку подано фрагменти з ранньої прози письменника. Ці матеріали розкривають світ уявлень юного Флобера — романтика та його зрілу реалістичну естетику останніх років життя.

 

 

 

Флобер, Г. Саламбо : роман / Г. Флобер. — Київ : Держлітвидав УРСР, 1956. — 268 с.

Дія роману розгортається на тлі повстання найманців у Карфагені III столітті до нашої ери. Саламбо — жриця богині Таніт — стає залученою цих кривавих подій…