8 грудня співробітники Наукової бібліотеки відвідали презентацію книги «Вклоняємось доземно українському солдату», яка пройшла в читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка. Більше 30-ти примірників цієї книги отримали в подарунок бібліотеки області для своїх читачів. Сьогодні наша бібліотека також отримала примірник цієї книги. За кожною історією — справжній герой, який самовіддано любить і служить своїй Батьківщині, віддаючи всі свої сили і своє життя для добра Українського народу. Книга має всі підстави бути настільною у кожного свідомого українця.
![](https://library.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/12/15542397_1612903182339151_5162624272410165256_n-720x484.jpg)