В читальному залi Наукової бiблiотеки пройшла бесiда фахiвця міжнародного відділу Нацiонального унiверситету «Чернігівський колегiум» iменi Т. Г. Шевченка пані Катерини з викладачами унiверситету на тему «Як має виглядати НУШ?».
![](https://library.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/10/43636843_338019726947813_1304979160954830848_n-860x484.jpg)
Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка
В читальному залi Наукової бiблiотеки пройшла бесiда фахiвця міжнародного відділу Нацiонального унiверситету «Чернігівський колегiум» iменi Т. Г. Шевченка пані Катерини з викладачами унiверситету на тему «Як має виглядати НУШ?».