Цьогоріч ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки.
Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Це один з головних символів української культури, яскравої й неповторної. День вишиванки сприяє єдності та культурному відродженню всього українського народу. Тож нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення.
Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас та благословляла на щасливе життя! Миру і злагоди в ваших оселях і серцях.
Вітаємо зі святом, з Днем вишиванки!
![](https://library.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/z-dnerorm-tr-5-1536x864-1.jpg)