3 жовтня у Науковій бібліотеці Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулась науково-практична конференція «Стратегія розвитку бібліотек: від професіоналізму до креативності». Конференція зібрала представників провідних бібліотек Чернігова — членів методичного об’єднання бібліотек ЗВО та бібліотечної Корпорації Чернігівського регіону. З вітальним словом до присутніх звернувся Дятлов Володимир Олександрович, перший проректор, доктор історичних наук, професор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка. Відзначив важливу роль бібліотек у забезпеченні сталого розвитку України, побажав плідної праці.
![](https://library.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG_20181003_100819-scaled-860x484.jpg)