Шановні педагоги! Щоразу, спілкуючись із вами, не втомлюємось дивуватися вашій наполегливості і самовідданості, мудрості й терплячості, доброті та щирості, креативності, енергійності, майстерності. Ви вмієте робити те, без чого робота вчителя втрачає сенс, — дивувати і надихати. Дякуємо вам за вашу нелегку працю, за зерна правди і добра, які ви щедро сієте у дитячих душах. Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, нових професійних звершень і … усміхнених учнів, які вам подарують радість і натхнення!
![](https://library.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/10/prats.osv_ti.jpg)