Електронні видання

Ізборник

Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю.

Directory of Open Access Journals

Безкоштовний доступ до повнотекстових рецензованих наукових журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 30 січня 2006 р. — 2009 назв журналів. (82602 статей).

Electronic Journals Library 

Доступ до повних текстів статей з 10576 журналів, що позначені зеленим кольором.

Open J-Gate

Портал електронних журналів — понад 3000 назв журналів.

Library, Information Science & Technology Abstracts

Професійна база даних для бібліотечних та інформаційних працівників. База даних включає більше 600 повнотекстових журналів, книг, дослідницьких звітів, матеріалів конференцій з усіх проблем бібліотечної справи та інформаційних технологій. 

HighWire Press

Доступ до репозитарію HighWire Press — підрозділу бібліотеки Стенфордського університету. 957 журналів, 1,375,613 повнотекстових рецензованих статей у вільному інтернет доступі.

Cornell University Library

arXiv — це безкоштовна послуга розповсюдження та архів з відкритим доступом для 1857 649 наукових статей у галузі фізики, математики, інформатики, кількісної біології, кількісних фінансів, статистики, електротехніки та системних наук та економіки. Матеріали на цьому веб-сайті не рецензуються arXiv.

Педагогічна газета

Перша Українська електронна педагогічна газета.

Компьютеpные инстpументы в обpазовании

Адресований викладачам інформатики та інших дисциплін, які використовують комп’ютер. У журналі публікуються матеріали з комп’ютерної підтримки викладання різних предметів. Журнал висвітлює досвід використання інформаційних технологій у школах. Журнал виходить у друкованій та електронній версіях. 

Педагогическая библиотека

Педагогическая библиотека представляет собой постоянно пополняющееся собрание литературы по педагогике, ее прикладным отраслям, а также наукам медицинского и гуманитарного циклов, имеющим отношение к воспитанию и обучению детей.
Популярные и научные издания, учебники, статьи из периодики: библиотека — это фонд доступной каждому информации.

Портал сучасних педагогічних ресурсів

 

Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов’янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс. 

Українська педагогіка

Портал для вчителя. Ви можете знайти плани конспети уроків, виховні заходи, предметні методики, корисні статті.

«Кругосвет» – універсальна енциклопедія

Универсальная научно-популярная онлайн-энциклопедия. 

Словопедія

Пропонуємо вам українські тлумачні словники. З нашими онлайн словниками ви завжди будете знати точне тлумачення того чи іншого слова, електронні словники дозволять вам стати обізнанішим, причому безкоштовно. Окрім того словники слів допоможуть вам орієнтуватися в філософії, бухгалтерії та інших дисциплінах.