Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю.
Безкоштовний доступ до повнотекстових рецензованих наукових журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на 30 січня 2006 р. — 2009 назв журналів. (82602 статей).
Доступ до повних текстів статей з 10576 журналів, що позначені зеленим кольором.
Портал електронних журналів — понад 3000 назв журналів.
Професійна база даних для бібліотечних та інформаційних працівників. База даних включає більше 600 повнотекстових журналів, книг, дослідницьких звітів, матеріалів конференцій з усіх проблем бібліотечної справи та інформаційних технологій.
arXiv — це безкоштовна послуга розповсюдження та архів з відкритим доступом для 1857 649 наукових статей у галузі фізики, математики, інформатики, кількісної біології, кількісних фінансів, статистики, електротехніки та системних наук та економіки. Матеріали на цьому веб-сайті не рецензуються arXiv.
Перша Українська електронна педагогічна газета.
Адресований викладачам інформатики та інших дисциплін, які використовують комп’ютер. У журналі публікуються матеріали з комп’ютерної підтримки викладання різних предметів. Журнал висвітлює досвід використання інформаційних технологій у школах. Журнал виходить у друкованій та електронній версіях.
Популярные и научные издания, учебники, статьи из периодики: библиотека — это фонд доступной каждому информации.
Портал засновано за підтримки Донецького обласного благодійного Фонду сприяння освітнім інтелектуальним інвестиціям (свідоцтво про Держреєстрацію № 402, видане 04.11.2008 р. Головним управлінням юстиції у Донецькій області, свідоцтво про Держреєстрацію серія А00 № 729147, видане 11.11.2008 р. Слов’янським міськвиконкомом). Портал зареєстровано Держкомітетом з інформатизації України 16.10.2009 р. (лист № 1737/05-09) як електронний інформаційний ресурс.
Универсальная научно-популярная онлайн-энциклопедия.