Новинки художнього абонементу

 

Зуєвський О. «Я входжу в храм…». Поезії. Переклади. Статті. Матеріали до біографії / О. Зуєвський ; Нац. ун-т Києво-Могилян. акад.; упоряд. Н. Казакова. Київ : НаУКМА, 2007. 364 с.

   Видання містить оригінальні поезії, переклади та наукові розвідки професора Олега Зуєвського, праці та спогади відомих літературознавців, науковців та громадських діячів, присвячені його творчості; матеріали до біографії. Для всіх, хто цікавиться історією української культури.

 

artelen : сборник поэзии и прозы. Кн. 10. Киев : Друкарский двор Олега Федорова, 2020. 544 с.

   Десята Міжнародна збірка поезій та прози «Артелен» вміщує понад сто творів авторів з різних країн світу. Обсяг книги  537 сторінок. Тут ви зможете зустріти багато   імен, чиї вірші вже сміливо можна вважати класикою, а також познайомитеся з талановитими самобутніми авторами, чий творчий шлях тільки починається. До збірки увійшли твори чернігівських авторів — педагога та літератора, доцента, завідувачки кафедри мов і методики їх викладання в Національному університеті «Чернігівський колегіум імені Т. Г. Шевченка Олени Мамчич та  лікарки-онколога Алли Шаталюк.

 

Кожедуб М. В. Вибране: присвячується матері : поезії / М. В. Кожедуб. Ніжин : Лисенко М. М., 2020. 48 с. 

   Збірка віршів Михайла Кожедуба — як гра на мінорних струнах душі читача. Кожен вірш, то гарно намальована картина, де слова допомагають побачити колір, або напівколір. Автор сам зізнається, що в словах його історія й душа. Отож, коли ви читатимете  поезії, нехай запрацюють ваші уява і фантазія.  Для широкого кола читачів.

 

Брик О. Г. Двоє : оповідання, новели / О. Г. Брик. Чернігів : Деснянська правда, 2011. 160 с.

   На землі існує багато видів тварин, які мешкають з людьми з прадавніх часів. У книжці «Двоє», до складу якої увійшло двадцять п’ять оповідань і новел, відомий український письменник Олексій Брик зобразив дивний світ істот, що оточують нас. Сюжети оповідань і новел привертають увагу динамікою, самобутністю персонажів і психологізмом. Книга розрахована на широке коло читачів.

 

Красавцев Б. Еко-історії для моїх маленьких друзів / Б. Красавцев. Київ, 2021. 76 с.

   «Еко-історії для моїх маленьких друзів» Богдана Красавцева пізнавальна та цікава книга, і хоча вона адресована дітям, думаю, що вісім фантастичних казок будуть цікаві і дорослим. А слова автора «Твори добро у світі, і воно обов’язково до тебе повернеться» стануть девізом для нас.