Про сексуальне життя. Відверто від доктора Брезме

Цікава, пізнавальна зустріч з лікарем-сексопатологом Володимиром Миколайовичем Брезме та презентація нової документальної книги Віталія Топчія «Про сексуальне життя. Відверто від доктора Брезме» відбулися у Науковій бібліотеці Національного університету «Чернігівський колегіум».

   Книга розповідає про професійну діяльності визнаного чернігівського сексопатолога, вміщує біографію Володимира Брезме, короткі відомості про його сім’ю, фотографії з сімейного альбому, відгуки колег і добрих знайомих, які знають доктора і його родину. Спеціальний розділ присвячений відповідям доктора на різноманітні «каверзні» питання людей, які були присутні на його лекціях, що проходили у різних закладах Чернігова та області.

     Впродовж зустрічі зі студентами та співробітниками університету автор книги Віталій Топчій розповідав про мотиви створення книги, відомий сексопатолог  давав відповіді на потаємні та інтимні запитання. На завершення усім присутнім на цікавій зустрічі-презентації Володимир Брезме щиро побажав щасливого та безпечного сексу, здоров’я та бажання мати міцну родину.