До міжнародного дня акварелі. «Художник — це доля»

   Акварель – це унікальний різновид живопису, що вільним рухом пензля  художника, як по чародійству, перетворюється в морську гладь чи блакить неба, а безладно кинуті мазки у тремтіння листя чи сонячне сяйво…
   Художники звертаються до акварелі, щоб відчути її чистоту, прозорість і свіжість, багатство тональних традицій. Важко назвати живописця, графіка, скульптора, архітектора, що протягом життя не зверталися до техніки акварелі. Аквареллю писали й українські художники : Т. Шевченко, Л. Жемчужников, І.Соколов, К. Трутовський, С. Васильковський та багато інших. Акварель надихає і сучасних митців.
   В техніці акварельного живопису багато років працював колишній викладач за освітою та талановитий художник душею, гарна людина Д. Морський. Його акварелі вражають красою, чудовим сюжетом, відкривають завісу внутрішнього світу самого автора.
   Користувачі  бібліотеки, не відриваючись від науки, можуть помічати прекрасне, милуватись краєвидами та пейзажами Дмитра Морського в читальній залі університету. Всі свої роботи художник подарував бібліотеці та її відвідувачам. Виставковий простір у бібліотеці працює постійно. Нехай відчуття прекрасного не полишає нас.

«Художник — це доля». Морський Дмитро Дмитрович