«У полоні рими» (відео презентація творчості Віталія Савченка)

На вершині життя не спиняється,
А на інші вершини зове,
Хоч не всі з них утім
підкоряються,
Не блукає лиш той, хто не йде.
Віталій Савченко

    Віталій Федорович Савченко — відомий педагог, професор кафедри педагогіки, психології та методик навчання фізики та математики НУЧК імені Т.Г.Шевченка, відмінник народної освіти, автор понад 200 наукових праць, серед яких 16 підручників та посібників з фізики для учнів середніх шкіл.
     За професією – фізик, за покликом душі – лірик. Дивовижно, як в одній  людині може уживатися фізик, науковець і творча особистість. Низкою своїх зацікавлень і уподобань Віталій Федорович руйнує міф про непоєднуваність в одній особі прагматичного розуму і творчого потенціалу. Краплинка за краплинкою збирав автор свої думки, а потім ділився зібраними перлами з читачами. Книги, ілюстровані фотографіями, зроблені автором. Фотомистецтво — це ще одне захоплення науковця.
    Творча спадщина, щедрий письменницький талант розкрився у збірках «Надвечір’я»(2012 р.), «Розмаїття»(2013 р.), «Живонія»(2014 р.), «Лірія»(2014 р.),  «Емпірія»(2016 р.), «Дідівія»(2019 р.), «Римонія»(2019 р.), «Вірсавія»(2021 р.),  «Поліримія»(2022 р.). Тут вміщені поетичні твори, які автор писав протягом тривалого часу з нагоди різних життєвих ситуацій і особистих вражень від життя. За змістом — оптимістичні поезії, філософські роздуми, ліричні спогади, настанови, сміхослови та ін. .   Автор сподівається, що його вірші будуть втіхою для людей старшого віку та порадником для молодих прихильників поетичного слова.
    Дякуємо Вам, шановний Віталію Федоровичу, за вашу творчість, яку Ви так любите.
    Бажаємо  натхнення, легкого пера, творчих злетів, вдячних читачів та успіхів у будь-яких планах і починаннях.

У полоні рими