Людина, якій вдалося втілити мрію

      Цього березневого сонячного дня, коли відзначається Всесвітній день письменника теплим, яскравим промінчиком завітала до Наукової бібліотеки легка, світла, відкрита, тендітна Олена Печорна — популярна українська письменниця, лауреатка престижних літературних премій імені Олеся Гончара та Михайла Коцюбинського з презентацією свого нового роману «Химерниця».
      Зустріч відбулась за сприяння кафедри української мови і літератури філологічного факультету університету та Чернігівської центральної міської бібліотеки імені М. М. Коцюбинського.
      Тепло й щиро зустрічали письменницю всі присутні.
      Вона народилася в звичайній сільській родині чернігівської глибинки. Освіту здобула в Ніжинському педагогічному університеті імені Миколи Гоголя. Працювала вчителем та бібліотекаркою. Бестселери «Грішниця», «Кола на воді» й «Фортеця для серця» забезпечили своїй авторці місце в ТОП-20 найуспішніших українських письменників.
      Олена невимушено спілкувалася із залом, розповіла історію свого успіху. Дізналась читацька аудиторія і про друге видання роману «Грішниця».
       А далі, презентація нового роману «Химерниця» — про вину і про провину, про те, що за наші гріхи інколи доводиться розплачуватись не нам, а нашим дітям, найближчим людям.
      Вся її творчість має величезний успіх, тому новий роман став приємним подарунком читачам.
      Авторка зачарувала аудиторію своїм позитивом, студенти та всі присутні були захоплені особистістю письменниці та отримали неоціненний досвід спілкування з авторкою романів.
      Всім присутнім на згадку, крім книжок і автографів, письменниця залишила часточку душі і віру в те, що всередині кожного з нас існує власне небо для здійснення заповітних мрій.