«Наші діти – наше майбутнє»

     Діти – наш найдорожчий скарб, безмежна радість і надія на майбутнє.
Для дітей будь-яке свято — це велика подія, можливість порадіти та повеселитися. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.1 червня цього року,  у реаліях  війни Росії проти України є можливістю ще раз нагадати світові про те, що в нашій країні страждають та гинуть діти. Нажаль, не всім маленьким громадянам поталанило відчути на собі щасливе та безтурботне дитинство.
     Своєю появою це свято зобов’язане конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. У 1949 році в Парижі пройшов конгрес жінок, на якому прозвучало гасло про постійну боротьбу за забезпечення міцного миру, як головної гарантії щастя і благополуччя дітей. І вже з 1950 року 1 червня відзначається як Міжнародний день захисту дітей,  це свято проходить щорічно в усьому світі.
     День захисту дітей має на меті привернути увагу громадськості до проблем дитини, до охорони її прав. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити належний рівень виховання і дотримання прав і свобод кожній дитині.
     У свята є свій символ – модель Землі на зеленому полотнищі, а навколо неї – чоловічки червоного, жовтого, синього, білого і чорного кольорів, як символ різноманітності, терпимості та єдності всіх людей.    
     Закликаєм усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.