«Братня» навала

     Ранок 24 лютого 2022 року став для більшості українців початком найбільших потрясінь у їхній житті. Тисячі мам із дітьми дізналися, що таке «рятуватися від війни» і наскільки важко вмістити ціле життя в один валізу. Тисячі найкращих українців стали на захист нашої держави і боронити її в цю мить. Тисячі, з перших днів вторгнення, стали волонтерами і одночасно — надійним тілом для наших військових. Наші лікарі оперують під обстрілами, вчителі читають лекції з окопів та бомбосховищ, рятувальники першими долають наслідки ракетних атак, енергетики, попри все, несуть світло у наші домівки. А ще комунальники, пекарі, продавчині та водії… Це — МІ, Українці, які 24 лютого об’єдналися і показали світові, що таке потужна та смілива нація! Наші Збройні Сили України, захисники та захисниці — це більше, ніж Герої!
     Рятуючись від російського вторгнення, мільйони людей кидали свої будинки, розлучалися з близькими і переживали те, що багато хто бачив лише в кіно. Це наша сучасна історія, не лакована, не вкрита якимось штучним глянцем, не вигадана, а справжня, трагічна та героїчна. Історія якою ми з Вами можемо справедливо пишатися.
     Річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну присвячується ця виставка книг. Ці книги були створені під час запеклої війни, кожен рядок буквально було написано кров’ю.
     Незважаючи ні на що, наш народ надалі бореться із російським агресором.
     І ми обов’язково звільнимо всю територію України, кожний місто і кожний населений пункт, і піднімемо там наш символ свободи! І це буде найважливішим святом в історії нашої країни – День Перемоги! Слава Україні!
     Героям слава! з нами правда і справедливість, а росія відповість за все.

Створені під час запеклої війни