«Ілюстрована історія Чернігова» — нова книга відомого науковця Сергія Леп’явка

   Наукова бібліотека НУЧК імені Т. Г. Шевченка презентує нову книгу доктора історичних наук, професора,  відомого чернігівського історика Сергія Леп’явка «Ілюстрована історія Чернігова», що з’явилася за ініціативи муніципальної книгарні «Будинок книги» та Чернігівської міської ради у співпраці з Українським культурним фондом та вийшла друком 2020 року.
   У виданні представлено розгорнутий нарис  історії міста Чернігів від часів заснування до сьогодення. Автор викладає основні сюжети тисячорічної історії міста, включно з найважливішими подіями, характеристикою відомих осіб, проблемами міського соціуму, повсякденного життя, формування та розвитку міської інфраструктури. Багатовікова історія Чернігова подається в широкому контексті історії України. Доповнює видання багатий ілюстративний ряд, що увиразнює відповідний образ історичного міста.
   Ця книга стане у нагоді  всім шанувальникам історії, допоможе чернігівцям краще пізнати самих себе, а читачам з далеких та близьких країв дасть можливість краще познайомитися з містом над Десною.