«Мистецтво має силу»

   18 жовтня читальна зала Наукової бібліотеки університету гостинно відчинила двері для учасників презентації проєкту «Мистецтво має силу» на базі факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв НУЧК імені Т.Г.Шевченка.
   Із привітальним словом до присутніх звернулися ректор університету, доктор юридичних наук, професор Шеремет Олег Семенович, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Стрілець Світлана Іванівна. Вони наголосили про вагомість мистецтва в сучасній Україні та про мистецтво, що виховує, надихає, розраджує, відволікає від тривожних думок у непростий для нас час.
   Усі присутні були у захваті від звучання музики, креативного малювання, виконання сучасних українських пісень студентами університету та неперевершеної атмосфери живого молодіжного спілкування, піднесеного настрою, що панували навкруги. Вже сама презентація проєкту дала змогу відволіктися від важких думок…
   Велика подяка всім причетним до реалізації проєкту. Поступово, крок за кроком, ми маємо вирішувати страшні наслідки цього часу, а не накопичувати їх. І хай там що, пам’ятаймо, змінити світ на краще зможемо лише ми з вами – гідні члени сучасного суспільства, гідні діти України. Україна переможе, слава Україні!