«Нехай панує на землі добро»

(120 років від дня народження Антуана де Сент-Екзюпері (1900—1944), французького письменника)

      Антуан де Сент-Екзюпері – відомий письменник, поет та есеїст,  професійний пілот народився 29 червня1900 року. Єдність літератури й авіації в його особі була така ж, як єдність його тіла й крові.  Ремесло льотчика дало йому особливе бачення світу. Він мовби дивився на землю із висоти польоту, гостріше відчуваючи невидимі зв’язки між людьми.
      За своє життя  Екзюпері створив чимало літературних шедеврів, які по праву визнані  надбанням світової культурної спадщини. Тексти його творів наскрізь проникнуті мудрістю та душевністю, а вічні духовні цінності виявляються важливішими за справи буденного життя. Афоризми Екзюпері спонукають до роздумів.   Твори письменника запалюють кожне здатне загорітися духовною величчю серце.
      За своє життя  Екзюпері створив чимало літературних шедеврів, які по праву визнані  надбанням світової культурної спадщини.
      Ця світла й добра людина ніби розчинилася в небі, залишивши, як комета, яскравий слід. Він мало жив, але надовго лишив по собі чистий і світлий слід на землі — своїми діями, творами, своїм життям.

«Нехай панує на землі добро»